Şanlıurfa AVM Özel Güvenlik

Şanlıurfa AVM Özel Güvenlik

Şanlıurfa AVM Özel Güvenlik hizmetinin bu kadar önemli olmasının birçok sebebi vardır. İnsanların geniş kitlelerce ziyaret edilen yerler arsında olması, bu alanların güvenli bir yer haline getirilmesini gerekli kılmıştır. AVM güvenliği ciddi sorumluluk gerektiren, sadece güvenlik değil, yön gösteren, akılcı, zeki ve alışveriş merkezlerine zaman veya alışveriş yapmaya gelen insanlara yardımcı olmaya kadar birçok sorumluluk getirmektedir. AVM lerdeki özel güvenlik yapılanmasının asıl amacı sadece güvenlik hizmeti değildir. Bununla birlikte birçok sorumluluğu da beraberinde getirmektedir. Bu bilinci iyi kavramış firma olan Özakıncı Güvenlik şirketi olarak güvenlikçi kadrolarımızı bu yönde eğitiyor bilinçlendiriyor ve donanımlı hale getiriyoruz.

Şanlıurfa AVM Özel Güvenlik Hizmeti birçok uzmanlık bilgisi gerektiren bir hizmet türüdür. Bunlardan kapı girişlerinde X-Ray cihazları , X-Ray operatörlüğü sertifikasına sahip bilinçli, dinamik ve genç güvenlikçi ekiplerimizle sizler için hazırız. Bunun yanında otopark girişlerinde araçların alt kısımlarını denetleyen, LPG li araçların girişini engelleyen, bagaj kontrolü yapan deneyimli ekiplerimizde ayrı bir şekilde eğitimler almakta ve deneyim sahibi olmaktadır.

Günümüzde toplu yaşam alanları haline gelen Alışveriş Merkezlerinde özel güvenliğin önemi gün geçtikte artmaktadır. Öz akıncı güvenlik olarak Şanlıurfada en çok tercih edilen AVM güvenlikçi kadromuz ile lider firmayız.