ÖZAKINCI GÜVENLİK & VİP YÖNETİM KİMDİR?

Türkiye genelinde Özel güvenlik hizmeti veren Özakıncı Güvenlik ve Apartman, Site Yönetim hizmeti veren VİP Yönetim grup şirketleri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Özakıncı Güvenlik ve VİP Yönetim Şirketler Grubu

Güvenliğinize ve yönetim anlayışınıza yön veren ön firma

ÖZAKINCI ÖZEL GÜVENLİK ailesi olarak 2006 yılından bugüne kadar toplamda 3000'nin üzerinde KONSER, FUAR, MAĞAZA AÇILIŞLARI, TİYATRO GÖSTERİLERİ, İLAHİ DİNLETİLERİ VE HER TÜRLÜ KÜLTÜREL ETKİNLİKLERDE gerek özel gerekse resmi organizasyonların güvenliklerinde uzman personellerimizle görev almanın gururunu taşımaktayız. "Özakıncı Özel Güvenlik" olarak profesyonel anlamda çalıştırılacak personellerimizle hizmetinizdeyiz. Özel güvenlik personellerinin daha iyi hizmet verebilmeleri için profesyonel ekibimizle hizmet içi eğitim ve iş güvenliği eğitim programlarında personelin çalışma disipline uygun hareket etmeleri sağlanmaktadır. "Özakıncı Özel Güvenlık" olarak hizmet kalitesini artırmak ve olası tehlikelere karşı mal ve can güvenliğini korumaktır. VİP YÖNETİM APARTMAN SİTE YÖNETİMİ, konularında hizmet veren diğer firmamız ile de değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Şanlıurfa yöntem grup şirketleri için herzaman yanınızdayız. Hizmet alanında, sizlerin gözünüz arkada kalmasın, Mantığıyla hareket edeceğimizi bilmenizi isteriz.

özakıncı güvenlik vip yönetim
ÖZAKINCI GÜVENLİK

Özakıncı Özel Güvenlik & VIP Yönetim Kimdir?

GÜVENLİĞİNİZ GÜVENCEMİZ ALTINDA DİYEREK BAŞLADIĞIMIZ GÜNDEN BERİ HİZMET VERİYORUZ.

İçinde yaşadığımız yüzyılda modern çağın gerekleri hayatı kolaylaştıracak hizmet sektörünün doğmasına sebep olmuştur. Türkiye'de bu sektör varlığını yaklaşık 20 yıl önce ortaya koymuştur. Grup Şirketlerimiz içinde olan "ÖZAKINCI ÖZEL GÜVENLIK" Hizmet sektöründe 11 yıldır kaliteli hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hizmet sektöründe kuvvetli kadromuzla faaliyet göstermekteyiz. "ÖZAKINCI ÖZEL GÜVENLİK" olarak öncelikli işimiz güvenlik hizmetleri olmasına karşı bu hizmetin yanında; VİP YÖNETİM SOSYAL HİZ.TEM. MED. SAN. ve TİC. LTD. olarak Şanlıurfada apartman, site yönetimi, temizlik ve personel temini alanlarında da hizmet vermekteyiz.