Şanlıurfa Site Apartman Yönetimi

Şanlıurfa Site Apartman Yönetimi

Şanlıurfa apartman site yönetimi danışmanlığı hizmetimiz ile apartman - site yönetimi için seçtiğiniz ve zaman alıcı süreçlerin bulunduğu tüm apartman-site yönetim işleriniz için Vip Apartman Yönetimi olarak yanınızdayız. Apartmanınız için yapılan tüm işlemlerin gelir gider t raporlarını anlık olarak tutmaktayız. Site apartman içerisinde yaşayan kat maliklerinin aylık kira, aidat ve kapıcı ile ilgili ödemelerini sistemli bir şekilde yöneterek apartmanınızın her malikleri için raporlarını verebilmekteyiz. Yönetim kurulunda oluşan sorunlarda, kat malikleri ile yaşanan sorunlarda, anlaşılamayan yönetim kurulu sorunlarınıza apartman yönetmeliği mevzuatı doğrultusunda uzman danışman ekimiz ile yeni çözümler üretiyoruz.

Şanlıurfa apartman site yönetimi danışmanlık şirketi olan Vip Yönetim olarak, özellikle apartman yönetimi konusunda yaşanan problemlerin komşuluk ilişkilerini zedelediğini biliyor ve bu konuda mevzuatın gerekliliği doğrultusunda sorunlara mahal vermeden apartman yönetimini sistemli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Apartman ve site yönetimi konusunda ev sahiplerinin genellikle emekli ev sahiplerinin üstlenmiş olduğu apartman yönetimini profesyonel apartman yönetim şirketi olarak biz yönetiyoruz.  Şanlıurfa site yönetimi şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Toplu yaşam alanları olan apartman site rezidans ve binaların yönetimini üstlenerek daha huzurlu sorunsuz bir yaşam alanı ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Apartman yönetiminde kat sakinleri aidat ve apartman kuralları konusunda apartmanlarının yönetimi konusunda sıkıntı yaşayabilmektedirler. Şanlıurfada apartman yönetimi konusunda sorun yaşayan ve apartman yönetimini yaptığımız site sakinleri arasındaki problemleri sulh yolu ile çözerek işi hukuksal bir probleme dönüşmesini engeleyerek apartman sakinlerinin anlaşmasını ve mevzuatın gerekliliklerini yerine getirmesini sağlıyoruz. 

Vip Yönetim apartman site yönetim olarak her kat sakinimize eşit, şeffaf, sulh yolunu tercih eden, apartman yönetimi mevzuatının getirdiği kurallar doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Apartman veya siteniz için gerekli olan hizmetleri kendi bünyemizde sağlamaktayız. Temizlik, peyzaj düzenlemeleri ve diğer hizmetleri kendi bünyemizde sağlayarak işlemleri daha hızlı ve güvenilir hale getiriyoruz. Böylece daha düşük maliyetlerde daha profesyonel ve toplu yaşam standartlarına uygun bir yönetim sunmaktayız.